Česko se na MS ve vodním slalomu stalo nejúspěšnější zemí
                   Český vodní slalom má mistryni světa v kategorii K1 po dvanácti letech.
                   Kajakářka Kateřina Kudějová získala na mistrovství světa ve vodním slalomu v Londýně zlatou medaili.
                   Kajakář Jiří Prskavec se stal v Londýně poprvé v kariéře světovým šampiónem ve vodním slalomu.
                   České kajakářky ovládly závody týmů v Londýně a vyhrály i závod hlídek.
                   Další individuální medaili vybojovala na MS v Londýně kanoistka Kateřina Hošková
                   Čeští kajakáři ovládly závody týmů a vyhrály i závod hlídek.
                   Reportáže a videa na ČT SPORT

Jiří Prskavec zlatý.
Čistou jízdou na hraně rizika se ve 22 letech stal mistrem světa a svému tatínkovi završil víkend snů.

Kateřina Kudějová zlatá.
Pětadvacetiletá svěřenkyně trenéra Jiřího Prskavce staršího zajela čistou jízdu a vyhrála o více než 2 sekundy před Ricardou Funkovou a Melanií Pfeiferovou.

Zlatá i pro české kajakářky v hlídce.

Zlaté medaile na MS 2015 si připsala i hlídka kajakářů ve složení Prskavec, Hradílek, Tunka.
Byla to v jejich podání óda na vodní slalom.

Kateřina Hošková v C1Ž stříbrná.
Třicetiletá kanoistka Kateřina Hošková získala stříbro v její neolympijské kategorii a nestačila pouze na suverénní Australanku Jessicu Foxovou
která obhájila titul z předešlých dvou šampionátů.