Sobotní závod

C1Ž

  
Marie Němcová a Jana Matulková
  
Alexandra Vrbová a Tereza Kneblová
  
Eva Říhová a Jana Martina Satková
  
Monika Jančová sob.4.místo                                                                              Gabriela Satková sob.3.místo
  
Tereza Fišerová sob.2.místo                                                                                     Kateřina Havlíčková sob.1.místo


C1M

  
Lukáš Kratochvíl - Olomouc - /2005/                                                                           
Oldřich Weber - SKVS ČB - /1987
  
Beier Matouš - Trutnov /2004/
  
Martin Kvapil - Slávie K.Vary - sob. 26. a neď. 37.místo
  
Martin Buchtel na C1 - Hubertus K.Vary - sob.22.m. a neď.23.místo
  
Matyáš Lhota - sob.8.místo                                                                               Jan Busta - sob.3.místo
  
Tomáš Rak - sob.2.místo                                                                                           Lukáš Rohan - sob.1.místo


C2M
 
  
Jaroslav Volák a Martin Kočí - Klášterec - sob.4.m / neď.8.místo
 

 
K1Ž
  
Klára Kneblová /2005/                                                                                          Košíková Denisa /2002/
  
Gábina Kvapilová - Slávíe K.Vary - so.19.místo
  
Tereza Kneblová - Olomouc - /2003/
  
Dominika Dvořáková a Anna Marie Neugebauerová
  
Karolína Galušková - Sušice - sob.9.místo
  
Kateřina Kudějová - USK Pha - sob.7.místo
  
Amálie Hilgertová sob.6.místo                                                                                Kateřina Dušková sob.3.místo
  
Antonie Galušková sob.2.místo /2001/
  
Veronika Vojtová sob.1.místo
 


K1M
 
  
Míra Blahník - Slávie K.Vary
  
První půle trati byla značně náročná, hlavně protivoda č.4 kde se hodně eskymovalo, dávaly se přímé zásahy do šutru, couvalo se - no divočina na desátou.
Další protivoda č.9 kde mnoho závodníků přesný nájezd nezvládlo a hodně a dlouze se podjíždělo - se Mírovi nájezd mistrovsky podařil.
  
Jan Lásko - Dv.Král.
  
Jindra Beneš a Filip Bouzek - Sušice
  
Roman Neugebauer - Stonava
  
Jan Potužák - Sušice
  
Martin Buchtel - SK Hubertus K.Vary - sob.7.m a neď.9.místo - Letos 11.místo v Českém poháru ve vodním slalomu 2017
  
Michal Buchtel - USK Pha - sob.6.místo
  
Lukáš Kubričan sob.4.místo                                                                                 Ondřej Tunka sob.3.místo
  
Zdeněk Ornst sob.2.místo                                                                                    Vít Přindiš sob.1.místo
 


Vyhlášení sobota
 
     
Sobota
K1Ž - Galušková, Vojtová, Dušková, Satková                                                               Ornst, Přindiš, Tunka, Kubriča, Buchtel

Uprostřed: Antonie Galušková v sobotu - 1.místo - junioři