Národní nominace slalomářů na Trnávce 15. a 16. května

První závody Českého poháru Skupiny ČEZ ve vodním slalomu na Trnávce probíhaly bez přítomnosti diváků a za přísných hygienických
a protiepidemických opatření. Do areálu byl povolen vstup maximálně 300 osobám, přičemž všem účastníkům je při vstupu do areálu
měřena teplota a musejí se prokázat negativním PCR testem. O definitivním složení reprezentačních týmů se rozhodne příští týden v Troji.
 
  
Komentátor ČP Fouky: Trať na Trnávce není žádná procházka „růžovou zahradou“, o ní se zdá i mnoha ostříleným závodníkům.

  
Tomáš Budka z České televize a naše závodnice z Hubertusu Veronika Tůmová. Pro Veroniku to byl „křest ohněm“ který zvládla s dobrým výsledkem.

  
Filip Taišl, Filip Jančar a ještě chybí Filip Lepík. To bývala vždy trojka Filipů. Klucí jsou zvědavi zda se Lepajs ještě někdy vrátí k vodě třeba i s dcerou.

   
Závody nebyly ošizeny o obrovskou výsledkovou tabuli i výpočetní středisko fy.Results. Na další fotografii je výpočetní středisko Sušických.
Mezi kajakářkami se v neděli nejvíce dařilo Antonii Galuškové, člence bronzového týmu hlídek z Ivrei. Po sobotním pátém místě
zabojovala a ve druhém nominačním závodě překonala všechny soupeřky, včetně olympioničky Kateřiny Minařík Kudějové.

        
Ve vrchní části vybudované zázemí závodníků jako každým rokem a naše juniorka Veronika Tůmová v laguně před startem závodu.
V pozadí laguny je již vidět nekompromisní a strhující vodní vřavu kam se Verča za okamžik vypraví aby vybojovala 21. místo.
 

Verča Tůmová se na tabuli objevila s velice dobrým časem a takhle
by to mohlo i zůstat, ale ještě startuje asi 13 závodníků.

KUDĚJOVÁ Kateřina - GALUŠKOVÁ Antonie - FIŠEROVÁ Tereza
4.NESNÍDALOVÁ Lucie   5.GALUŠKOVÁ Karolína   6.VALÍKOVÁ Barbora